Ho´oponopono w parktyce na hawajach 01 - 14 marca 2019

Kursy i Warsztaty

wyprawa
wyprawa

Proponujemy Wam po raz kolejny czternastodniową prywatną wyprawę, w dniach 01 – 14 marca 2019 roku na Hawai´i, dużą wyspę Hawajską (Big Island). Czas będziemy spędzać na praktycznej nauce huny, ho´oponopono i innych rytuałach pochodzących z hawajskiej wiedzy, na medytacjach w miejscach mocy, na rozmowach z żywiołami, na wędrówkach przez tropikalne lasy, paprocie i inne typowe tylko dla Hawai roślin, na oglądaniu wodospadów, unikatowych miejsc wyspy i poznawaniu tradycji lokalnej.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych z całej Europy, którzy uwielbiają Hawaje, którzy są ciekawi Hawaii i tych którzy mają ochotę poznać w praktyce ho´oponopono i inne techniki Hawajskie na terenie Dużej Wyspy. Planowana wielkość grupa uczestników to – 16 osób. 

 

Zgłoszenia chętnych osób do wyjazdu (z ważnym paszportem) zapraszamy do zgłoszenia się do końca pazdziernika 2018 roku

 

Jeżeli ktoś nie ma ważnej wizy do USA – a chciałby byśmy mu pomogli w załatwianiu formalności prosimy o kontakt i rezerwacje miejsca do końca wrzesnia 2018 roku.   

 

Dokładny opis wyprawy znajduje się na stronie http://wyprawanahawaje.eu/  

 

Wstepna cena (jest zalezna od czasu rezerwacji miejsca wyjazdu) jest okolo 8.800,00 - 9.800,00 zl ( w cenie jest pobyt 14 dni, wypozyczone auto i bilet lotniczy tam i z powrotem ekonomiczna klasa) reszta szczegolow na podanej wyzej stronie

 

serdecznie zapraszamy i prosimy o szybka decyzje, gdyz z 16 miejsc mamy jeszcze tylko 8 miejsc wolnych.

 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com