Misa dźwiękowa, Saraswati Buddha, ręcznie grawerowana, 27 – 28 cm

Misy dźwiękowe tybetańskie i nepalskie

misy
misy
  • misy
  • misy
Cena:1160.00PLN

 

 

 

Misa dźwiękowa, Saraswati Buddha, ręcznie grawerowana, 27 – 28 cm

 

Uzdrawiająca misa dźwiękowa, z symbolami Buddy Saraswati, Misa ta jest ręcznie wykonana i grawerowana z trzech stron (wewnętrzna i zewnętrzna ściana misy, jak i dno misy z wewnątrz i zewnątrz) w symbole i podobiznę Buddy Saraswati. Misa ta charakteryzuje się grubą warstwą ścianek, o ładnym wypukłym kształcie z lekko płaskim dnem. Grubość ścianek misy, jak i grawery buddyjskich symboli nadają misie dodatkowo mocniejszy dźwięk i moc energetyczna. Misa ta ma zastosowanie w rytuałach uzdrawiania, medytacji, oczyszczania i budowania wrażliwości energetyczno - duchowej.

 

Proponowane misy z grawerem posiadają wysoką jakość ich wykonania i są wykorzystywane do wszelkiego rodzaju technik uzdrawiających.

 

średnica misy około 27 - 28 cm

waga między 1.750 – 2.000 g.

wysokość misy około 10 cm

 

Misy Tybetańskie, jak i Nepalskie – często zwanymi misami himalajskimi. Ich historia sięga kilku tysięcy lat wstecz. Były używane jako przedmioty do rytuałów. Obecnie używa się ich jako instrumenty wspomagające medytację, masaże, uleczanie, tworzenia muzyki, jak i pracy z czakrami, relaksacji. Misy tworzą harmonijne drgania dźwiękowe o częstotliwości "AUM" lub "OM". Ta częstotliwość dźwięku bardzo dobrze wpływa na układ nerwowy, synchronizując fale mózgowe słuchacza do wibracji misy. Drgania te, między innymi, angażują odruch relaksacji i spowalniają tempo oddechowe, pracę mózgu i serca, zmniejszają ból, tworząc głębokie poczucie błogości, likwidują stres, dźwięk mis pomaga w leczeniu negatywnych skutków chemioterapii, likwiduje zespól przewlekłego zmęczenia i pomaga w leczeniu depresji. Osoby poddane terapii misami, odczuwają poprawę pamięci, jasności, witalności i zdolności do działania. Misy wspierają również leczenie bezsenności.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com