Orgonit, naszyjnik z czakrą korony

Orgonit amulety|Wszystko dla czakr

orgonit czakra serca
orgonit czakra serca
Cena:59.00PLN

 

 

Proponowany wisiorek orgonitowy na szyje, połączony jest z metalowym symbolem czakry korony, kawałkami miedzi, kryształami ametystu i kryształu górskiego.

 

Połączenie kryształów górskich z ametystem i symbolem czakry siódmej jest szczególnie skutecznym w aktywowaniu czakry korony, oczyszczaniu aury, podnoszeniu własnej wibracji, wyciszaniu i uspokajaniu, jak i kontaktu z duchowymi przewodnikami.

 

Ten wisiorek jako amulet można nosić na szyi lub w kieszeni swojego ubrania, można tez kłaść pod poduszka podczas spania.

 

By aktywować działanie tego organitu należy trzymać przynajmniej 20 sek. W swoich rękach, dopiero zawiesić na szyi.

 

Orgonit jest wykonany z materiałów organicznych i nieorganicznych osadzonych w żywicy, dając tym samym silną energetyczną matryce, mającą zdolność do transformacji negatywnych energii na pozytywne, podtrzymujące życie.

 

Orgonity nie wymagają zasilania, nie rozładowują się i nie emitują szkodliwego promieniowania.

 

Orgonity oczyszczają wodę pitną, niwelują smog elektromagnetyczny, transformują negatywne wibracje cieków wodnych, jak i substancji chemicznych.

 

Orgonity działają kojąco i harmonizująco, jak i ożywiająco na organizmy żywe, delikatnie pobudzają kreatywność, wzmacniają biopole człowieka co wspomaga proces leczenia wielu chorób. Uzdrawia ciało, umysł i dusze. Poprawia nastrój, łagodzi depresje, poprawia kontakt z aniołami i przewodnikami duchowymi.

 

Biorąc powyższe warto wyposażyć siebie i swój dom w Orgonity.

 

Wielkość naszyjnika ok. 4 x 4,2 cm

 

Proponowany naszyjnik składa się z kryształków ametystu, kryształu górskiego i złotych metali – symbolu czakry korony. W komplecie zawarty jest cienki rzemyk ze skóry, a całość jest w ładnym opakowaniu prezentowym.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com