orgonitowa piramida oczyszczająca siedem czakr

Orgonit amulety|Wszystko dla czakr

piramida orgonitowa
piramida orgonitowa
Stara cena:149.00PLN
Cena:139.00PLN

 

 

Orgonitowa piramida oczyszczająca siedem czakr

 

Proponowana piramida orgonitowa zrobiona w kolorach czakr, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu, kryształu górskiego i drobnych innych kryształów.

 

Połączenie wyżej wymienionych kryształów z amuletem celtyckiej obfitości zapewnia duchową, zdrowotną i finansową obfitość, ma również za zadanie oczyszczanie czakr i transformowanie negatywnych energii zatrzymanych przez aurę.

 

Jednocześnie piramida ta ma za zadanie podnoszenie wibracji, wyciszania i uspokajania, jak i ułatwienie kontaktu z duchowymi przewodnikami.

 

Wielkość piramidy – 7,5 x 7,5 x 6 cm

 

Orgonit oznacza energię życiową (chi, ether lub prana). Składa się z kombinacji kryształów, żywicy i metali. W szczególności zawiera kryształ Herkimera, który pomaga oczyścić środowisko promieniowania elektromagnetycznego.

 

Piramida z racji swojego kształtu, jak i materiału, z którego jest zrobiona oczyszcza energię i równoważy ją, harmonizuje chi wewnątrz i wokół nas. Orgonit przekształca również energię ujemną w pozytywną i jest bardzo skuteczna przy ujemnych promieniach ziemi i elektrosmogach.

 

Piramida orgonitowa została specjalnie zaprojektowana, aby zrównoważyć pole energetyczno – magnetyczne w środowisku życia i pracy.

 

Piramida może być trzymana w kieszeni, stać na biurku w pobliżu danej osoby lub umieszczona przy łóżku lub pod poduszką. Aby aktywować orgonitową piramidę musisz przytrzymać ją w rękach przez co najmniej 20 sekund i naładować ją swoją energią.

 

Materiał: szkło, żywica, kamienie szlachetne, metale

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com