Orgonitowe wahadło z kryształami turmalinu

Radiestezja |Orgonit amulety|Promocje

wahadło z orgonitu
wahadło z orgonitu
  • wahadło z orgonitu
  • opakowanie_wahadło
Stara cena:60.00PLN
Cena:50.00PLN

 

 

Orgonitowe wahadło z kryształami turmalinu

 

Proponowane wahadło orgonitowe, składa się z drobnych kawałków miedzi, kryształów turmalinu i kryształu górskiego. Jest w kształcie stożka z fasetami. Stosowany jest przy aromaterapii, przy ustalaniu roślinnych środków leczniczych, w hemoterapii, układaniu tarota, rozkładaniu kart, jak i wszystkich pracach duchowych, które wymagają pracy wahadłem.

Orgonit jest symbolem energii życia (Chi, Prana itp.). Składa się z kryształków turmalinu, kryształu górskiego i opiłków miedzi. Kombinacja ta daje bardzo silne narzędzie ochronne. Chroni przed działaniem ciemnych energii, czarną magią, przed klątwami, wampirami energetycznymi, negatywnym promieniowaniem, przed utratą pozytywnej energii.

Jednocześnie wahadło to pomaga w medytacjach, w pracy ze snami i kontaktem z duchowymi przewodnikami.

By aktywować działanie tego orgonitu należy trzymać przynajmniej 20 sek. w swoich rękach, dopiero później używać do pracy.

 

długość wahadła ok. 4 – 5 cm

 

Proponowane wahadło składa się z kryształków turmalinu, kryształu górskiego i miedzi, a całość jest w ładnym opakowaniu prezentowym.

Orgonit jest wykonany z materiałów organicznych i nieorganicznych osadzonych w żywicy, dając tym samym silna energetyczna matryce, mającą zdolność do transformacji negatywnych energii na pozytywne, podtrzymujące życie.

 

Orgonit nie wymagają zasilania, nie rozładowują się i nie emitują szkodliwego promieniowania.

Orgonity oczyszczają wodę pitną, niwelują smog elektromagnetyczny, transformują negatywne wibracje cieków wodnych, jak i substancji chemicznych.

Orgonity działają kojąco i harmonizująco, jak i ożywiająco na organizmy żywe, delikatnie pobudzają kreatywność, wzmacniają biopole człowieka co wspomaga proces leczenia wielu chorób. Uzdrawia ciało, umysł i dusze. Poprawia nastrój, łagodzi depresje, poprawia kontakt z aniołami i przewodnikami duchowymi.

 

Biorąc powyższe warto wyposażyć siebie i swój dom w Orgonity.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com