Orgonit – amulet z Archaniołem Gabrielem 17 671

Orgonit amulety

orgonit
orgonit
Stara cena:79.00PLN
Cena:59.00PLN

 

 

Orgonitowy naszyjnik z Archaniołem Gabrielem i kryształami kamienia księżycowego

 

Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z metalowego amuletu Archanioła Gabriela, drobnych kawałków miedzi, kryształów kamienia księżycowego, turmalinu i kryształu górskiego.

 

Połączenie kryształków miedzi, kamienia księżycowego i kryształu górskiego z metalowym amuletem Archanioła Gabriela daje bardzo silny amulet uzdrawiający. Wspomaga jasność i czystość myślenia, wprowadza harmonie.

 

Kryształy kamienia księżycowego działają uzdrawiająco na ciało fizyczne, uspokajająco na układ nerwowy, zwiększa i rozwija intuicje, poprawia dostęp do podświadomości, a przy wsparciu anielskich energii Archanioła Gabriela latwiej jest znaleźć swoją własną drogę.

 

Ten wisiorek jako amulet można nosić na szyi lub w kieszeni swojego ubrania, można też kłaść pod poduszka podczas spania.

 

By aktywować działanie tego organitu należy trzymać przynajmniej 20 sek. W swoich rękach, dopiero zawiesić na szyi.

 

Orgonit jest wykonany z materiałów organicznych i nieorganicznych osadzonych w żywicy, dając tym samym silna energetyczna matryce, mającą zdolność do transformacji negatywnych energii na pozytywne, podtrzymujące życie.

 

Orgonit nie wymagają zasilania, nie rozładowują się i nie emitują szkodliwego promieniowania.

 

Orgonity oczyszczają wodę pitną, niwelują smog elektromagnetyczny, transformują negatywne wibracje cieków wodnych, jak i substancji chemicznych.

 

Orgonity działają kojąco i harmonizująco, jak i ożywiająco na organizmy żywe, delikatnie pobudzają kreatywność, wzmacniają biopole człowieka co wspomaga proces leczenia wielu chorób. Uzdrawia ciało, umysł i dusze. Poprawia nastrój, łagodzi depresje, poprawia kontakt z aniołami i przewodnikami duchowymi. Biorąc powyższe warto wyposażyć siebie i swój dom w Orgonity.

 

Wielkość średnicy naszyjnika ok. 4 cm

 

Proponowany naszyjnik składa się z kryształków kamienia księżycowego, kryształu górskiego i miedzi, jak i metalowego amuletu Archanioła Gabriela. W komplecie zawarty jest cienki rzemyk ze skóry, a całość jest w ładnym opakowaniu prezentowym.

 

 

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com