Orgonit – amulet ze znakiem Ohm 17 677

Orgonit amulety

Stara cena:79.00PLN
Cena:59.00PLN

 

 

Orgonitowy naszyjnik ze znakiem Ohm i kryształami turmalinu

 

Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku Ohm, drobnych kawałków miedzi, kryształów turmalinu, żółtego Jaspisu i kryształu górskiego.

 

Połączenie kryształków miedzi, turmalinu, żółtego jaspisu i kryształu górskiego z metalowym amuletem Ohm daje bardzo silny amulet ochronny. Chroni przed działaniem ciemnych energii, czarną magią, przed klątwami, wampirami energetycznymi, negatywnym promieniowaniem komputera, przed utratą pozytywnej energii. Oprócz tego dzięki żółtemu Jaspisowi zawdzięcza ten amulet działanie uspokajające, wspierające, uspokajające, przywraca poczucie jedności i łagodzi konflikty.

 

Jednocześnie amulet ten pomaga w medytacjach, do pracy ze snami i kontaktem z duchowymi przewodnikami.

 

Ten wisiorek jako amulet można nosić na szyi lub w kieszeni swojego ubrania, można też kłaść pod poduszka podczas spania.

 

By aktywować działanie tego organitu należy trzymać przynajmniej 20 sek. W swoich rękach, dopiero zawiesić na szyi.

 

Orgonit jest wykonany z materiałów organicznych i nieorganicznych osadzonych w żywicy, dając tym samym silna energetyczna matryce, mającą zdolność do transformacji negatywnych energii na pozytywne, podtrzymujące życie.

 

Orgonit nie wymagają zasilania, nie rozładowują się i nie emitują szkodliwego promieniowania.

 

Orgonity oczyszczają wodę pitną, niwelują smog elektromagnetyczny, transformują negatywne wibracje cieków wodnych, jak i substancji chemicznych.

 

Orgonity działają kojąco i harmonizująco, jak i ożywiająco na organizmy żywe, delikatnie pobudzają kreatywność, wzmacniają biopole człowieka co wspomaga proces leczenia wielu chorób. Uzdrawia ciało, umysł i dusze. Poprawia nastrój, łagodzi depresje, poprawia kontakt z aniołami i przewodnikami duchowymi.

 

Biorąc powyższe warto wyposażyć siebie i swój dom w Orgonity.

 

Wielkość średnicy naszyjnika ok. 4 cm

 

Proponowany naszyjnik składa się z kryształków turmalinu i żółtego jaspisu, kryształu górskiego i miedzi, jak i metalowego znaku Ohm. W komplecie zawarty jest cienki rzemyk ze skóry, a całość jest w ładnym opakowaniu prezentowym.

 

 

 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com