Orgonit – amulet z celtyckim symbolem obfitości 17 652

Orgonit amulety

orgonit
orgonit
Stara cena:79.00PLN
Cena:59.00PLN

 

 

Orgonitowy naszyjnik z celtyckim znakiem obfitości i siedmioma kryształami,

 

Proponowany wisiorek orgonitowy na szyję, składa się z miedzianego znaku celtyckiej spirali obfitości i długowieczności, drobnych kawałków miedzi, kryształu ametystu, lapisu, turkusu, peridotu, cytrynu, karneolu i kryształu górskiego.

 

Połączenie wyżej wymienionych kryształów z amuletem celtyckiej obfitości zapewnia duchową, zdrowotną i finansową obfitość, ma również za zadanie oczyszczanie czakr i transformowanie negatywnych energii zatrzymanych przez aurę.

 

Jednocześnie amulet ten ma za zadanie podnoszenie wibracji, wyciszania i uspokajania, jak i ułatwienie kontaktu z duchowymi przewodnikami.

 

Ten wisiorek jako amulet można nosić na szyi lub w kieszeni swojego ubrania, można też kłaść pod poduszka podczas spania.

 

By aktywować działanie tego organitu należy trzymać przynajmniej 20 sek. W swoich rękach, dopiero zawiesić na szyi.

 

Orgonit jest wykonany z materiałów organicznych i nieorganicznych osadzonych w żywicy, dając tym samym silna energetyczna matryce, mającą zdolność do transformacji negatywnych energii na pozytywne, podtrzymujące życie.

 

Orgonit nie wymagają zasilania, nie rozładowują się i nie emitują szkodliwego promieniowania.

 

Orgonity oczyszczają wodę pitną, niwelują smog elektromagnetyczny, transformują negatywne wibracje cieków wodnych, jak i substancji chemicznych.

 

Orgonity działają kojąco i harmonizująco, jak i ożywiająco na organizmy żywe, delikatnie pobudzają kreatywność, wzmacniają biopole człowieka co wspomaga proces leczenia wielu chorób. Uzdrawia ciało, umysł i dusze. Poprawia nastrój, łagodzi depresje, poprawia kontakt z aniołami i przewodnikami duchowymi.

Biorąc powyższe warto wyposażyć siebie i swój dom w Orgonity.

 

Wielkość średnicy naszyjnika ok. 4 cm

 

Proponowany naszyjnik składa się z kryształków cytrynu, kryształu górskiego i miedzi. W komplecie zawarty jest cienki rzemyk ze skóry, a całość jest w ładnym opakowaniu prezentowym.

 

 

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit

orgonit
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com