kurs Ho´oponopono dla zaawansowanych"samowybaczanie" w dniach 03 - 04 czerwca 2017 w Brzegu

Kursy i Warsztaty

samowybaczanie
samowybaczanie
Cena:490.00PLN

 

 

Hooponopono, przebaczenie i wybaczenie sobie

 

Ho´oponopono jest boską drogą do rozwiazywania konfliktów, poprzez bezwarunkową miłość i przebaczenie tego lub temu, co hamuje życie.

 

Ten kurs Hooponopono polecany jest szczególnie tym, którzy są zainteresowani samowybaczaniem. Pozwala on na zdobycie możliwości przezwyciężenia poczucia winy, bezsilności, stresu, uczucia bezwartościowości i niedoboru pewności siebie.

 

Naturą człowieka jest posiadanie poczucia winy, czasami jest to coś bardzo malutkiego, jednak bez względu na wielkość odczuwanego poczucia winy, człowiek cierpi bez końca, a przy tym traci siły, energie i pewność siebie. W efekcie końcowym, proces taki może prowadzić do różnego rodzaju chorób, życiowych niepowodzeń, bezpowrotnej utraty czegoś lub kogoś.

 

Poczucie winy powstaje, jeżeli zrobiliśmy coś źle, postąpiliśmy niezgodnie z naszym sumieniem i wewnętrznymi wartościami lub zachowaliśmy się wbrew samym sobie. Poczucie winy jest jakby wewnętrznym kompasem do korygowania własnego zachowania. Jeżeli sytuacja ta jest w „normie”, to zjawisko to pomaga nam w rozwoju duchowym. Jeżeli jest tego poczucia winy za „dużo”, to pojawiają się tego negatywne skutki.

 

Jeżeli nie potrafimy sami sobie wybaczyć, czujemy się winni. Zgodnie z zasadą – ten kto jest winny, to zasłużył sobie na karę. Dlatego codziennie, ktoś gdzieś sam siebie karze bez końca, w imię poczucia winy za….

 

To karanie siebie objawia się najczęściej w różnego rodzaju

- zmartwieniach,

- odrzuceniach,

- rozstaniach,

- rozwodach,

- problemach w miejscu pracy,

- utracie pieniędzy, majątku,

- szybko narastającym, trudnym do spłacenia, najczęściej wysokim zadłużeniu,

- różnego rodzaju chorobach

- wypadkach, w których następuje trwale uszkodzenie ciała

 

Poczucie winy zawsze prowadzi do bezsilności, która w efekcie końcowym może prowadzić najpierw do nastrojów depresyjnych, a w etapach silnego poczucia winy do depresji.

 

Na tym spotkaniu nauczysz się sobie wybaczać, krok po kroku uwolnisz się od istniejącego już balastu poczucia winy, manifestującego się w postaci:

 

- odczuwania winy

- bezradności

- bezsilności

- niskiej wartości siebie

- zamartwiania się

- bycia ofiarą

- i wiele innych

 

Celem tego kursu jest oczyszczenie i uwolnienie od wszelkiego rodzaju programów:

 

- sabotażowych blokujących osobisty sukces, zdrowie, harmonię w związkach

- sabotażowych, które blokują realizacje swojego życiowego celu

- programy blokujące rodzinę, zawód, przyjaźń

- tworzenia poczucia winy,

- bycia ofiarą

- bycia odrzuconym

- karania siebie poprzez chorobę lub niezasługiwanie

 

- a następnie aktywowanie samoleczenia, poprzez redukcje poczucia winy i zmniejszenie stresu.

 

Celem kursu jest odzyskanie ze zdarzeń z przeszłości doświadczeń i wiedzy potrzebnej do rozwoju duchowego, jak i siły i radości życia.

 

Ho´oponopono to tajemnica drogi do wewnętrznego spokoju, harmonii, dobrobytu, bogactwa, szczęścia i zdrowia.

 

Ta wypróbowana metoda przynosi olbrzymie możliwości dla ludzi, którzy poszukują pomocy na swojej drodze życia. Jeżeli zdecydowałeś się do nas przyjechać, to cieszymy się, że będziemy mogli ciebie poznać na naszym kursie.

 

Ilość miejsc na to spotkanie jest ograniczona, dlatego prosimy o szybką decyzje i kontakt mailowy.

 

Ten dwudniowy Kurs Ho´oponopono przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą stosować Ho´oponopono. Proponowana na kursie wiedza, jest zgodna z technikami uczonymi przez Dr. Ihaleakala Hew Len.

 

Wykładowcą jest autorka książek Ho´oponopono „Siła tworzenia”, „Modlitwa oczyszczająca” i „Modlitwy Ho´oponopono służące do oczyszczenia problemów życiowych”, nauczyciel i trener Ho´oponopono i ekspert Huny.

 

Spotkanie rozpoczyna się w sobotę o godzinie 09:30. Ze względów organizacyjnych prosimy, wszystkich uczestników kursów i warsztatów o przybywanie na miejsce spotkania nie wcześniej, jak o godzinie 9:00 rano.

 

W cenę kursu wliczone są dwudniowe wykłady, codziennie bułeczki w porze porannej, ciepły posiłek w porze obiadowej, jak i ciastka, herbata, kawa i woda bez limitu. Natomiast koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

 

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć ściągnięcie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

 

Natomiast wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować do organizatora kursu, telefonicznie 77 40 46 520 lub 601 50 00 33, mailowo hooponopono@interia.eu lub dana.uran@hotmail.com Tam otrzymacie Państwo wszelkiego rodzaju informacje na temat kursu i miejsca spotkania.

 

Terminarz i opis kursów Ho´oponopono również znajduje się na stronie www.hooponoponokursy.pl 

 

Serdecznie zapraszamy, Aloha

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com