Warsztaty SRT negatywne energie w budynkach i innych posiadlosciach, w dniach 19 - 20 sierpnia 2017

Kursy i Warsztaty

warsztaty srt
warsztaty srt
Cena:490.00PLN

 

 

Wszystkich chętnych zapraszamy na dwudniowe warsztaty SRT – uzdrawianie duchowe zgodnie z filozofii Roberta Detzlera. Spotkanie odbędzie się w Brzegu w dniach od 19 do 20 sierpnia 2017. Prace wahadłem rozpoczynamy o godzinie 9:00 rano. 

 

W warsztatach mogą wziąć udział, tylko te osoby, kto ukończyły u nas, minimum jeden kursu SRT w Brzegu.

 

Warto jest tutaj zaznaczyć, że uczestnicząc w warsztatach SRT, utrwalasz prawidłowe zasady stosowania tej skutecznej metody, poszerzasz swoją wiedzę, spotykasz się z innymi uczestnikami spotkania. Jest to fantastyczna okazja do wymiany informacji z innymi, otrzymania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, oglądnięcia, jak inni pracują, podniesienia swoich wibracji, „wyjścia na wyższe poziomy”, jak i wiele innych pozytywnych rzeczy.

 

Wiele z Was często zadawało pytania, jak należy oczyszczać i uzdrawiać domy, działki, różnego rodzaju pomieszczenia, dlatego wyszukałam dla Was fantastycznie stary i „zabrudzony” energetycznie obiekt, coś w rodzaju szlacheckiego pałacyku, w pobliżu Brzegu i tam też odbędzie się pierwszy dzień naszych warsztatów. Fotka budynku poniżej.

 

Myślę, że tego typu warsztaty mogą być dla nas wszystkich bardzo ciekawe i interesujące, gdyż każdemu wcześniej albo później przydaje się tego typu wiedza. Bardzo prosimy o szybkie potwierdzenie uczestnictwa, gdyż ilość miejsc uczestników na warsztatach ze wzg. organizacyjnych jest ograniczona, a chętnych z tego co mi wiadomo, dużo 😉

 

W cenie spotkania wliczone się wykłady, codziennie bułeczki z miodem i serem, ciepły posiłek w porze obiadowej, ciepłe i zimne napoje, jak i ciasteczka. Koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

 

Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 09:00, dlatego ze względów organizacyjnych, wszystkich uczestników kursów i warsztatów prosimy o przybywanie na miejsce spotkania nie wcześniej, jak o godzinie 8:45 rano

 

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć ściąganie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

 

Natomiast wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować do organizatora warsztatów, telefonicznie 77 40 46 520 lub 601 500 033, mailowo srtpolska@interia.pl 

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com