Szkolenie SRT stopnia drugiego w dniach 24 – 26 listopada 2017 w Brzegu

Kursy i Warsztaty

kurs srt
kurs srt
Cena:990.00PLN

 

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na szkolenie uzdrawiania duchowego SRT drugiego stopienia, które odbędzie się w Brzegu, w dniach 24 – 26 listopada 2017.

 

W szkoleniu drugiego stopnia, może wziąć udział tylko ta osoba, która ukończyła pierwsze szkolenie. Ze względów organizacyjnych, prosimy w mailu zgłoszeniowym na to szkolenie o podanie informacji, kiedy zostało ukończone pierwszespotkanie stopnia. Dziękujemy

 

Warto jest zaznaczyć, że czasami wskazane jest powtórzenie szkolenia, aby zlikwidować wątpliwości, uzupełnić i utrwalić posiadaną już wiedzę, jak i udoskonalić swoją pracę wahadłem.

 

Każdy spotkanie o drugim stopniu trwa zawsze trzy dni i jak sama nazwa mówi, jest on rozszerzeniem wiedzy potrzebnej do uzdrawiania. Stosując techniki Srt można uzdrawiać ludzi, zwierzęta, rośliny, domy, firmy i inne miejsca na ziemi.

 

Celem tego spotkania jest:

 

• Krótka powtórka wiadomości ze szkolenia pierwszego

• Medytacja mającą na celu polepszenie komunikacji z duchowymi przewodnikami

• Poznanie technik pracy wahadłem, posługując się tablicami o numerach od 11 do 32

• Oczyszczenie negatywnych wzorców i transformacja ich w harmonijne na wysokich poziomach duchowych

• Oczyszczenie negatywnych energii, programów, traumy i blokad z tym związanych

• Uwolnienie się od przysiąg sercowych, kościelnych, klątw i kontraktów i wielu innych rzeczy z tego i innych wcieleń

• Zrozumienie przyczyny powstawania i rozwoju chorób ciała fizycznego, praca z arkuszem uzdrawiającymi, takimi jak homotoksykologia

• Poprawienie i utrzymanie zdrowia w dobrej formie.

• Wiele innych rzeczy niezbędnych do pracy wahadłem

• Nauka pracy z klientem, jako profesjonalny terapeuta SRT

 

Na proponowanym szkoleniu, każdy z uczestników otrzyma komplet tablic od 11 do 32, służące jako pomoc w pracy metodą SRT, pełny opis, dotyczący wykładanego materiału i znaczenia tablic.

 

W cenę spotkania wliczone są trzy dniowe wykłady, pełny opis znaczenia tablic w postaci dokumentacji szkoleniowej, codziennie bułeczki w porze porannej, ciepły posiłek w porze obiadowej, jak i ciastka, herbata, kawa i woda bez limitu. Natomiast koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

 

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 09:30, dlatego ze względów organizacyjnych, wszystkich uczestników prosimy o przybywanie na miejsce spotkania nie wcześniej, jak o godzinie 9:00 rano.

 

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć, ściąganie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

 

Natomiast wszelkiego rodzaju dodatkowe pytania, proszę kierować do organizatora kursu, telefonicznie 77 40 46 520 lub 601 50 00 33, mailowo magiauzdrawiania@interia.pl  lub dana.uran@hotmail.com  

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com