Certyfikowany kurs SRT Advance (o stopniu zaawansowanym) w dniach 09 – 11 czerwca 2017 w Brzegu

Kursy i Warsztaty

kurs srt
kurs srt
Cena:990.00PLN

 

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na Certyfikowany kurs SRT uzdrawiania duchowego metoda SRT Advance (stopień dla zaawansowanych), który odbędzie się w Brzegu, w dniach 09 – 12 czerwca 2017.

 

W kursie dla zaawansowanych, może wziąć udział tylko ta osoba, która ukończyła kurs podstawowy Basic. Ze względów organizacyjnych, prosimy w mailu zgłoszeniowym na kurs Advance o podanie informacji, gdzie i u kogo został ukończony kurs podstawowy Basic, a skan certyfikatu prosimy załączyć do maila. Dziękujemy

 

Warto jest zaznaczyć, że czasami wskazane jest powtórzenie kursu, aby zlikwidować wątpliwości, uzupełnić i utrwalić posiadaną już wiedzę, jak i udoskonalić swoją pracę wahadłem.

 

Każdy kurs o stopniu Advance (dla zaawansowanych) trwa zawsze trzy dni i jak sama nazwa mówi, jest on rozszerzeniem wiedzy potrzebnej do uzdrawiania. Stosując techniki Srt można uzdrawiać ludzi, zwierzęta, rośliny, domy, firmy i inne miejsca na ziemi.

 

Celem kursu dla zaawansowanych – Advance jest:

 

• Krótka powtórka wiadomości z kursu Basic - podstawowego

• Medytacja mającą na celu polepszenie komunikacji z duchowymi przewodnikami

• Poznanie technik pracy wahadłem, posługując się tablicami o numerach od 11 do 32

• Oczyszczenie negatywnych wzorców i transformacja ich w harmonijne na wysokich poziomach duchowych

• Oczyszczenie negatywnych energii, programów, traumy i blokad z tym związanych

• Uwolnienie się od przysiąg sercowych, kościelnych, klątw i kontraktów i wielu innych rzeczy z tego i innych wcieleń

• Zrozumienie przyczyny powstawania i rozwoju chorób ciała fizycznego, praca z arkuszem uzdrawiającymi, takimi jak homotoksykologia

• Poprawienie i utrzymanie zdrowia w dobrej formie.

• Wiele innych rzeczy niezbędnych do pracy wahadłem

• Nauka pracy z klientem, jako profesjonalny terapeuta SRT

 

Na proponowanym kursie, każdy z kursantów otrzyma komplet tablic od 11 do 32, służące jako pomoc w pracy metodą SRT, pełny opis w języku polskim, dotyczący wykładanego materiału i znaczenia tablic.

 

Na zakończenie kursu, każdy z uczestników kursu otrzymuje międzynarodowy certyfikat SRA świadczący o ukończeniu kursu Advance (dla zaawansowanych). Powyższy certyfikat jest akceptowany przez SRA i upoważnia do uczestnictwa w kursach następnych stopni u wszystkich nauczycieli na całym świecie.

 

W cenę kursu wliczone są trzy dniowe wykłady, pełny opis znaczenia tablic w postaci dokumentacji szkoleniowej, międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu, codziennie bułeczki w porze porannej, ciepły posiłek w porze obiadowej, jak i ciastka, herbata, kawa i woda bez limitu. Natomiast koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

 

Kurs rozpoczyna się o godzinie 09:30, dlatego ze względów organizacyjnych, wszystkich uczestników kursów i warsztatów prosimy o przybywanie na miejsce spotkania nie wcześniej, jak o godzinie 9:00 rano.

 

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć, ściąganie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

 

Natomiast wszelkiego rodzaju dodatkowe pytania, proszę kierować do organizatora kursu, telefonicznie 77 40 46 520 lub 601 50 00 33, mailowo srtpolska@interia.pl  lub dana.uran@hotmail.com  

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com