Warsztaty SRT w dniach 09 - 10 czerwca 2018

Kursy i Warsztaty

warsztaty i kursy
warsztaty i kursy
Cena:490.00PLN

 

 

Kochani,

 

Z różnych stron dostaliśmy od Was zapytania odnośnie tego, czy jest to możliwe, by zorganizować znowu warsztaty pracy wahadlem. 

 

Ze względu na to, proponujemy Wam warsztaty w weekend 09 – 10 czerwca 2018 roku. To jest optymalny pod względem astrologicznym, termin do tego celu.

 

Tematem naszego spotkania będzie „Twoje imię jest twoim przeznaczeniem”. Czyli będziemy analizować znaczenia imion własnych, nazw firm itp., jak i oczyszczać negatywne znaczenie. To wszystko ma bezpośredni wpływ na komfort naszego życia, dlatego należy jak najszybciej transformować negatywne wpływy nazw, które używamy na co dzień, swoich imion itp.

Pamiętajmy, że nie tylko nazwy i imiona maja swój przekaz karmiczny, nawet poszczególne litery zawarte w imieniu maja bezpośredni wpływ karmiczny na nasze życie….

 

Podstawowym narzędziem pracy planowane jest wahadło i tablice, a jeżeli będziecie mieć ochotę, mamy również przygotowane medytacje oczyszczające. Cena tego dwudniowego spotkania, tradycyjnie już, wynosi 490,00 zł.

 

Ilość miejsc na to spotkanie jest ograniczona, dlatego prosimy o szybką decyzje i kontakt mailowy.

 

W cenę warsztatów wliczone są dwudniowe wykłady, codziennie bułeczki z miodem i serem, codzienny ciepły posiłek w porze obiadowej, ciepłe i zimne napoje, jak i ciasteczka bez limitu. Koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

 

Spotkanie rozpoczynamy w dniu 09 czerwca 2018 o godzinie 09:30, dlatego ze względów organizacyjnych, wszystkich uczestników kursów i warsztatów prosimy o przybywanie na miejsce spotkania nie wcześniej, jak o godzinie 9:00 rano. 

 

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć ściąganie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

 

Natomiast wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować do organizatora warsztatów, telefonicznie 601 319 989 lub 601 500 033, mailowo magiauzdrawiania@interia.pl 

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com