Warsztaty SRT, wpływ tranzytów roku 2018, ziemskiego Psa na nasze losy

Kursy i Warsztaty

horoskop-2018
horoskop-2018
Cena:490.00PLN

 

 

 

Wszystkich zapraszamy na Warsztaty SRT, których tematem jest  horoskop chiński na rok 2018 – Pies w elemencie Ziemi.

 

Kochani,

 

Rok 2017 dobiega końca, a 16 lutego 2018 znajdzie on również swój finał w kalendarzu astrologii chińskiej. Jest to bowiem data, gdzie rok ognistego Koguta ustąpi miejsce ziemskiemu Psu.

 

Większość z nas ma nadzieję, że ta zamiana przyniesie dla nas łatwiejszy czas. Ognisty Kogut jest energetycznie bardzo intensywny i niejednokrotnie potrafi "podzióbać" i "podrapać". Natomiast energia ziemskiego Psa kojarzy się ze stabilizacją codziennych zawirowań.

 

Niestety, pomimo oczekiwanych dobrych perspektyw nadchodzącego roku, nadrzędną energią przyszłego roku będzie silna energia transformacji na wszystkich poziomach. Efektem tej sytuacji będą znaczne turbulencje i zawirowania energii pozytywnych z negatywnymi. Negatywne skutki tej transformacji będą odczuwalne przez wszystkich na wszystkich płaszczyznach naszej codzienności, w życiu politycznym, gospodarczym, zawodowym, osobistym i partnerskim.

 

Tempo i siła z jaką ta transformacja będzie następować, stawiać nas będzie na granicy wytrzymałości, co w efekcie będzie dawać wiele negatywnych skutków tego procesu.

 

Nie należy jednak zbytnio koncentrować się wyłącznie na negatywnej przyszłości. Fokus swój należy skupić na możliwościach neutralizacji tego co może być dla nas złe. Tak jak mówi mądra wiedza, by przejść bezpiecznie te zapowiadane zawirowania i turbulencje energetyczne, należy się do tego przygotować.

 

Z różnych stron dostaliśmy od Was zapytania odnośnie tego, czy jest to możliwe, by zorganizować jak najszybciej, jeszcze w styczniu 2018, warsztaty w temacie transformacji negatywnych aspektów nadchodzącego roku, (podobnie jak to miało miejsce w styczniu 2017 roku przed rozpoczęciem się roku Koguta).

 

Ze względu na to, że zostało już bardzo mało czasu do momentu przyjścia energii nowego roku, proponujemy Wam warsztaty w weekend 20 – 21 stycznia 2018 roku. To jest jedyny, optymalny pod względem astrologicznym, termin do tego celu.

 

Podobnie jak ostatnim razem, osobom, które zgłoszą swoje uczestnictwo, przygotujemy horoskop tranzytowy na cały rok 2018, by łatwiej nam było pracować nad jego negatywnymi aspektami.

 

Podstawowym narzędziem pracy planowane jest wahadło i tablice, a jeżeli będziecie mieć ochotę, mamy również przygotowane medytacje oczyszczające. Cena tego dwudniowego spotkania, tradycyjnie już, wynosi 490,00 zł.

Z racji organizacyjnych (przygotowanie horoskopów i posiłków), bardzo proszę wszystkich, którzy o jak najszybsze potwierdzenie swojego uczestnictwa w proponowanym spotkaniu, najpózniej do 15 stycznia. 

 

Ilość miejsc na to spotkanie jest ograniczona, dlatego prosimy o szybką decyzje i kontakt mailowy do 10 stycznia 2018 roku.

 

W cenę warsztatów wliczone są dwudniowe wykłady, codziennie bułeczki z miodem i serem, codzienny ciepły posiłek w porze obiadowej, ciepłe i zimne napoje, jak i ciasteczka bez limitu. Koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

 

Spotkanie rozpoczynamy w dniu 20 stycznia 2017 o godzinie 09:30, dlatego ze względów organizacyjnych, wszystkich uczestników kursów i warsztatów prosimy o przybywanie na miejsce spotkania nie wcześniej, jak o godzinie 9:00 rano. 

 

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć ściąganie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

 

Natomiast wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować do organizatora warsztatów, telefonicznie 601 319 989 lub 601 500 033, mailowo magiauzdrawiania@interia.pl 

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com