Warsztaty SRT, wpływ tranzytów roku 2017, ognistego Koguta na losy człowieka, od 28 do 29.01.2017

Kursy i Warsztaty

horoskop 2017
horoskop 2017
Cena:490.00PLN

 

 

 

Wszystkich zapraszamy na Warsztaty SRT, których tematem jest roczny horoskop chiński 2017 – ognisty Kogut i jego negatywny wpływ na nasze życie.

 

Dwudniowe spotkanie odbędzie się w dniach od 28 do 29 stycznia 2017. Jest to, zgodnie z kalendarzem chińskim, początek roku ognistego Koguta. W roku 2017, chiński rok zaczyna się już 28 stycznia i trwa do 04 lutego 2018.

 

Zgodnie z prośbą wielu z Was, przygotowaliśmy spotkanie, mające na celu omówienie negatywnych prognoz, jakie niesie ze sobą rok ognistego Koguta, oczyszczenie ich, transformowanie negatywnych skutków i zaprogramowanie pozytywnych zdarzeń.

 

Chińska astrologia przedstawia Koguta jako istotę posiadającą precyzję, perfekcjonizm, zaangażowanie we własne obowiązki i ekspresywność. Rok Koguta jest również czasem, w którym wprowadzane są drastyczne, nie zawsze pozytywne zmiany. Rok 2017 jest symbolem przywództwa, dyktatury, rewolucji, symbolicznego budzenia się ze snu. Rok Koguta ma dwie skrajności, może przynieść ze sobą wojnę, nawet światową lub spełnienie najskrytszych marzeń. Rok Koguta niesie ze sobą energie rewolucji, złego zdrowia, a przy szczególnych konstelacjach gwiezdnych kłopoty finansowe. Rok Koguta, to praca przede wszystkim w grupie, bo teraz tylko grupa ma prawdziwą moc twórczą.

 

Dlatego zapraszamy Was wszystkich do efektywnej pracy w grupie, mającej na celu zneutralizowania i transformowania wszystkich negatywnych cech, zdarzeń i planów niesionych przez energie ognistego Koguta, jak i przeprogramowanie perspektyw chorowania i naprawienie finansów.

 

Jeżeli macie ochotę otrzymać na krótko przed naszym spotkaniem, mailem prognozę horoskopu chińskiego dla siebie na rok 2017 dajcie znać. Proszę mailem o potwierdzenie udziału w spotkaniu i przeslanie daty urodzeniowej, byśmy mogli przesłać Wam odpowiednią prognozę horoskopową. Na spotkanie proszę, by każdy z Was przywiózł wydruk swojego horoskopu, bo będziemy z tym pracować.

 

Ilość miejsc na to spotkanie jest ograniczona, dlatego prosimy o szybką decyzje i kontakt mailowy.

 

W cenę warsztatów wliczone są dwudniowe wykłady, codziennie bułeczki z miodem i serem, codzienny ciepły posiłek w porze obiadowej, ciepłe i zimne napoje, jak i ciasteczka bez limitu. Koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

 

Spotkanie rozpoczynamy w dniu 28 stycznia 2017 o godzinie 09:30, dlatego ze względów organizacyjnych, wszystkich uczestników kursów i warsztatów prosimy o przybywanie na miejsce spotkania nie wcześniej, jak o godzinie 9:00 rano. W warsztatach SRT może wziąć udział, tylko ta osoba, która ukończyła u nas, minimum jeden kurs SRT.

 

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć ściąganie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

 

Natomiast wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować do organizatora warsztatów, telefonicznie 77 40 46 520; 77 416 5665 lub 601 500 033, mailowo magiauzdrawiania@interia.pl lub  dana.uran@hotmail.com

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com