oczyszczanie aury, jednorazowy rytuał

Uzdrawianie Duszy|Uzdrawianie Duszy » Oczyszczanie aury

Stara cena:200.00PLN
Cena:200.00PLN

 

oczyszczanie aury, jednorazowy rytuał – polega na przeprowadzeniu jednorazowego gruntownego oczyszczania aury trwającego około 3 godzin, proces ten przeprowadzany jest na odległość, niezbędne są dane imię, nazwisko i data urodzenia osoby oczyszczanej. Inwestycja w zdrowie wynosi tylko 140,00 zł

 

czytając aurę człowieka, można odnaleźć chore punkty, stanowiące chorobę. Dlatego oczyszczenie aury, powoduje rozpoczęcie powrotu do zdrowia. Jeżeli masz problem z chorobą i bólem ciała fizycznego, to jeszcze dziś zamów oczyszczenie, naprawienie i uzdrowienie swojej aury, a od razu odczujesz ulgę w chorobie.

 

Aura, nazywana również balonem ochronnym człowieka, oplata ciało fizyczne. Poprzez aurę, człowiek emanuje na zewnątrz swoje emocjonalne doznania, stan zdrowia, swoją osobowość. W naszym świecie, wszystko co żyje (rośliny, zwierzęta, woda, itp.) posada zmienna aurę. Natomiast aura przedmiotów nieożywionych (takich jak domy, kryształy lub kamienie szlachetne) jest stała i wpływa na człowieka zawsze z tą samą częstotliwością. Każda posiada swój podstawowy kolor, owalny kształt i pozytywne wibracje.

 

Choroba jest zawsze efektem zatrzymywania w sobie negatywnych energii złości, gniewu, bólu duchowego, negatywnych przeświadczeń. Te emocje podtruwają najpierw duchowe energie znajdujące się w duchowych ciałach człowieka, a potem jego ciało fizyczne. Pierwsze sygnały nadchodzącej choroby można dostrzec w aurze, biorąc pod uwagę jej kształt, kolor i rozmiar, jak i powstanie w niej dziur, którymi upływa z człowieka jego energia życiowa.

 

Aura zdrowego człowieka posiada czysta kolorystykę, jest w kształcie owalnym i jednolita bez dziur. Pojawiające się cienie na aurze świadczą o różnego rodzaju schorzeniach. Najpierw pojawia się na aurze popielate plamy, które z czasem ciemnieje, a po kliku dniach pojawiają się ciemne plamy z dodatkiem różnych kolorów, w zależności od schorzenia. Np. aura w kolorze ciemnej zieleni z dodatkiem czerwonych i pomarańczowych smug wskazuje na infekcje. Jeżeli choroba przedłuża się, to plamy na aurze ciemnieją, przechodzą w kolor bazowy a czasem nawet czarny. Uszkodzenia mięsni objawiają się „dziurami” w aurze, które zanikają dopiero po wyzdrowieniu lub oczyszczeniu aury.

 

Uzdrawianie – Ludzie cierpiący na przewlekle choroby, często maja aurę szarobrązową, o nieregularnym kształcie. Ból ujawnia się na wiele sposobów. Wzdłuż miejsc bolących pojawia się na aurze ciemny cień, prawie czarny. Im mniejsza aura tym większa intensywność bólu. Aura człowieka cierpiącego na chorobę lub ból, jest zawsze mała, a kolory ciemne i przygaszone. Jednym z działań uzdrawiania ciała fizycznego i umorzenie bólu, jest oczyszczenie i uzdrowienie aury.

 

Zdążają się sytuacje, w których nie można Ci pomóc, w takich sytuacjach otrzymujesz od razu maila zwrotnego informującego Ciebie o odmowie i całą kwotę przelaną na konto otrzymujesz w całości natychmiast z powrotem.

 

Polecamy także:

swieca-czerwony-kot
Świeca magiczna, czerwony Kot
  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com