7 dniowa świeca Anioła Stróża „Guardian Angel” – świeca biała – stosowana w magii anielskiej, magii ochronnej,

Magia świec|Anioły i aniołki

aniol-stroz
aniol-stroz
Cena:69.00PLN

 

 

7 dniowa świeca Anioła Stróża „Guardian Angel” – świeca biała – stosowana w magii anielskiej, magii ochronnej,

 

Świeca Anioła Stróża czyli świeca Guardian Angel zrobiona jest z naturalnego wosku, barwionego w masie. Idealna do rytuałów przede wszystkim z magii anielskiej i magii ochronnej. Świeca ta i jej rytuał mają niesamowicie silne działanie magiczne, w dziedzinie energii anielskiej.

 

Świecę należy palić przez siedem dni podrząd. Pozostałości po spaleniu świecy należy powierzyć żywiołom.

 

Świeca ta jest wykonana zgodnie z magicznymi zwyczajami i naukami, domieszane są odpowiedniej mocy olejki wspomagające rytuał, całość opatrzona jest pozytywnymi energiami by wykonany rytuał zadziałał jak najmocniej.

 

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas. W połączenie z naturalnymi kadzidłami ogień czyli świeca stała się nieodłącznym składnikiem religii, magii, rytuałów oraz zwykłego poprawiania samopoczucia.

 

Świeca sama w sobie jest także wspaniałą dekoracją i oryginalnym pomysłem na prezent.

 

czas palenia ok. 120 godzin

wymiary: 20,5 x 6,5 cm

 

Magia uzdrawiania proponuje Państwu również świece o wizerunku kobiety, mężczyzny, kota i wiele innych ważnych elementów magicznych.

 

Więcej informacji o zastosowaniu świec w białej magii i jej rytuałach znajdziecie państwo w książkach znajdujących się w naszym sklepie w dziale świat książki.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com