27 lipca 2018, Pełnia księżyca, najdłuższe całkowite zaćmienie krwawego księżyca i wielka opozycja marsa

Blog Magii » 27 lipca 2018, Pełnia księżyca, najdłuższe całkowite zaćmienie krwawego księżyca i wielka opozycja marsa

2018-07-20 18:55
  • pelnia ksiezyca
    pelnia ksiezyca

 

 

 

 

 

 

W dniu 27.07.2018 roku jest całkowita pełnia księżyca w wodniku i jednocześnie całkowite jego zaćmienie. Proces zaćmienia zaczyna się od godz. 21 / 30 i trwa do 23 / 13 godz. W tym dniu księżyc zachwyci nas swoim niezwykłym, czerwonym kolorem, dlatego nazywanym jest krwawym księżycem (blood moon, Blutmond). Oprócz tego pojawi się tegoż samego dnia pierwszy raz od 15 lat Wielka opozycja Marsa. Będziemy mogli obserwować te dwie olbrzymie energie dokładnie tego samego wieczoru.

 

Tegoroczne zaćmienie księżyca odbędzie się w momencie, gdy Księżyc jest najbardziej oddalony od Ziemi. Oznacza to, że obecne zaćmienie księżyca będzie długie i potrwa aż 102 min i 57 sekund. Oznacza to, że tegoroczne zaćmienie Księżyca będzie najdłuższym zaćmieniem w XXI wieku. Kolejne takie wydarzenie będzie miało miejsce dopiero w 2123 roku.

 

W magii jest to szczególne wydarzenie, służy jako odpowiednik całego cyklu księżycowego. Mamy w ciągu dwóch godzin księżyc zmniejszający się, nów, księżyc rosnący i pełnię księżyca. W zależności od momentu, w którym zaczniemy rytuał, możemy wykonać rytuał puszczania – zakańczania, rytuały początku, przebudzenia, wzrostu, odnowy materialnej.

 

Dlatego polecamy rytuał księżycowy, wykonywany 27 lipca 2018 od godz. 21 / 20 godzinie, rytuał, który może być świetnym sposobem na ponowne połączenie z utraconymi energiami, jak i transformowaniem blokad przeszkadzających w przepływie energii realizującej nasze marzenia.

 

Pamiętaj, że energia zaćmienia, jak i pełni księżycowej, jest zawsze bardzo silna, a jak się łączą ze sobą w jednym dniu i prawie o tej samej godzinie, to trudno znaleźć w kalendarzu mocniejsze energie magiczne.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com