Miedziany komplet narzędzi do Agnihotry

Agnihotra

agnihotra_komplet
agnihotra_komplet
Stara cena:354.00PLN
Cena:299.00PLN

 

 

Miedziany komplet narzędzi do Agnihotry

 

Agnihotraset – komplet, niezbędnych przyborów do przeprowadzenia rytuału „świętego ognia” czyli palenie Agnihotry. Komplet ten składa się z Kudung w opakowaniu około 200 g. (to suszony, czysty biologicznie, krowi nawóz), miedzianego talerzyka do ryżu, służy do wymieszania miedzianą łyżeczką ryżu z Ghee przed rytuałem Agnihotry. Średnica talerzyka wynosi 8 cm a wysokość około 2,0 cm), miedzianej łyżeczki potrzebnej do rytuału Agnihotry, (łyżeczka jest o długości około 13 cm i wykorzystywana jest do przygotowywania ryżu i Ghee przed rytuałem ognia Agnihotry), miedzianych szczypc potrzebnych do rytuału Agnihotry, (wymiary szczypiec wynoszą około: długość 19 cm szerokość 12 mm), piramidki miedzianej, o klasycznych wymiarach, 15,5 x 15,5 x 7 cm. Piramidka potrzebna jest do rytuału Agnihotry, wykonana jest z miedzi, pełni rolę paleniska do Agnihotry i różnych ziół, np. szałwii. Miedz jest jakby pomostem do bardzo delikatnych poziomów energetycznych, i podstawki do piramidki potrzebnej do zachowania bezpieczeństwa przy paleniu ognia Agnihotry. Podstawka jest dopasowana tak, by piramidka się nie wywróciła.

 

Agnihotra jest leczniczym, oczyszczającym ogniem ofiarnym, palącym suszony, czysty krowi nawóz, paliwem jest klarowane masło, a uzupełnieniem energetycznym jest niełuskany ryż.

 

Agnihotrę pali się w miedzianych piramidkach, jak i na dworze w wykopanym dołku w kształcie piramidy otoczonym jednym kręgiem kamiennym.

 

W miejscach regularnego palenia Agnihotry, ludzie są odporniejsi, zdrowsi ich Zycie jest harmonijne i szczęśliwe.

 

Palenie ognia wyzwala ogromną ilość energii duchowej i uzdrawiającej. Agnihotra odnawia komórki mózgowe, ożywia skórę, oczyszcza krew, neutralizuje działanie patologicznych bakterii, a dym Agnihotry gromadzi cząstki szkodliwego promieniowania energetycznego i neutralizuje jego negatywne oddziaływania.

 

Ogień Agnihotry oczyszcza:

 

  • centra energetyczne człowieka zwane czakrami
  • dom, budynki, firmy z negatywnych energii
  • odprowadza dusze osób zmarłych
  • pomaga odłączyć się od wampirów energetycznych
  • pomaga usunąć negatywne skutki: „złego oka”, klątwy, uroku, zło życzenia, przekleństw

 

Kawałek Agnihotry polewamy masłem, podpalamy i płonący kawałek Agnihotry układamy w piramidce z reszta Agnihotry przeznaczonej do palenia. Rytuał palenia powinien trwać około 15 minut.

 

W tym czasie należy siedzieć w pobliżu ognia w wygodnej pozycji i wprowadzając się w stan wyciszenia, należy myśleć pozytywnie.

 

Można głośno wypowiedzieć, np. podobne zdanie „Oczyszczam siebie i wszystkich mieszkańców, jak i cały dom, w którym się znajduje z wszelkiej negatywnej energii tu i teraz, niech w tym domu gości dla wszystkich zdrowie miłość, dostatek i harmonia”, lub stworzyć swoje własne.

 

Gdy zgaśnie ogień, a pozostaje jeszcze tlący się żar i dym, można okadzić nim dom, w którym odbywał się rytuał Agnihotry.

 

Popiół ze spalonej Agnihotry jest fantastycznym kompotem dla ziemi przeznaczonym do uprawy roślin.

 

Agnihotrę powinno się palic, w zależności od potrzeby energetycznej danego domu i zdrowia jego mieszkańców.

 

Polecamy wszystkim ten antyczny już rytuał uzdrawiającego ognia.

 

agnihotra_komplet_1

agnihotra_komplet_1

agnihotra_komplet_2

agnihotra_komplet_2

agnihotra_komplet_3

agnihotra_komplet_3

agnihotra_komplet_4

agnihotra_komplet_4

agnihotra_komplet_5

agnihotra_komplet_5

agnihotra_komplet_6

agnihotra_komplet_6
  • Dodaj link do:
  • facebook.com